LETNÍ TÁBOR 2022

Milí rodiče, milé děti….

Už se nám to blíží… je čas Vám informovat jak to letos bude 😊

Abychom měli konkrétnější přehled o účastnících, možnostech pomoci a případných přáních… prosíme o vyplnění dotazníku na https://www.click4survey.cz/s4/49793/a02f441b

Tábořiště

Tábořiště bude stejné jako v loňském roce, změnou bude že se letos turnusově nevystřídáme z jiným táborem. ( 49°49’22.068″N, 18°2’10.827″E)

Organizace stavění/bourání

Táborové vybavení se bude nakládat na vlečku v pátek 1.7 ( čas upřesníme)

Tábor se bude stavět 2.7 (sraz okolo 8 na skladu CO, v 9:30 na louce)

Bourání bude 10.7. od 15 hod.

Příjezd/odjezd táborníků

Táborníci budou přijíždět v neděli 3.7 od cca 15 hod a odjíždět také v neděli 10.7 okolo 15 hodině.

Pomoc

Jelikož všichni víme, kolik stavění, bourání a transport stojí sil, prosíme znovu o pomoc a doufáme, že zase budete tak skvělí jako v minulých letech.

Moc oceníme pomoc při nakládání vlečky, při stavění/bourání tábořiště a taky uvítáme volné auta s vlečkou které pomohou dopravit materiál na místo činu.

Maminky i babičky prosíme o občerstvení na stavění tábora.

Jelikož letos neočekáváme kontrolu z KHS můžeme do táborové kuchyně přijmout domácí marmelády/zav.okurky/kompoty, zeleninu ze zahrádky, upečené bábovky , minerální vody.  (rozumné množství, bude lepší předem se domluvit s vedoucími).

Malí skauti/skautky

Pro naše nejmladší členy, jsme přichystáni umožnit „tábor na zkoušku“. Jednalo by se o poslední 3 dny tábora 8-10.7 , kdy by si vyzkoušeli, jaké to je být sami 3 dny v lese bez rodičů. Tato verze se ještě bude podrobněji projednávat dle příslušného zájmu děti.

Táborový program

Bude do posledního dne zahalen tajemstvím. Pro ty, co neví co si od toho představovat můžu jen říct, že zažijete spoustu legrace a velké dobrodružství. Nebudou chybět tradiční skautské sliby, táboráky, noční hlídky, spousta adrenalinových her (i nočních), výlet do okolí a mnoho dalšího.

PŘIHLÁŠENÍ – přesnější pokyny v dokumentu – přihláška a anamnéza

• Dítě lze závazně přihlásit nejpozději do 14.6. přihlášku odevzdat elektronicky/osobně
  • Platbu provést na účet nejpozději do 20.6.2022

Účastník tábora musí odevzdat