Tábor 2023

Tábořiště

Tábořiště bude stejné jako v loňském roce, údolí Setiny mezi Kyjovicemi a Těškovicemi. ( 49°49’22.068″N, 18°2’10.827″E)

Organizace stavění/bourání

Táborové vybavení se bude nakládat na vlečku v pátek 30.6 ( čas upřesníme)

Tábor se bude stavět 1.7 (sraz okolo 8 na skladu CO – prosím hlavně rodiče s vozíky a velkými auty, v 9:30 na louce)

Bourání bude 9.7. od 15 hod.

Příjezd/odjezd táborníků

Táborníci budou přijíždět v sobotu 1.7 na 16 hod a odjíždět v neděli 9.7 okolo 15 hodině. (čas upřesníme)

Pomoc

Jelikož všichni víme, kolik stavění, bourání a transport stojí sil, prosíme znovu o pomoc a doufáme, že zase budete tak skvělí jako v minulých letech.

Moc oceníme pomoc při nakládání vlečky, při stavění/bourání tábořiště a taky uvítáme volné auta s vlečkou/vozíkem které pomohou dopravit materiál na místo činu.

Maminky i babičky prosíme o občerstvení na stavění tábora. (buchty, pomazánky, minerálky)

Jelikož letos neočekáváme kontrolu z KHS můžeme do táborové kuchyně přijmout domácí marmelády/zav.okurky/kompoty, zeleninu ze zahrádky, upečené bábovky,vajíčka, minerální vody.  (rozumné množství, bude lepší předem se domluvit s vedoucími).

Prosím rodiče, aby dětem nedávali mnoho sladkostí a zásob potravin „na horší časy“. Děti mají sestavený kvalitní jídelníček plný ovoce, zeleniny a jídel které mají rády. Věřte, že hlady neumřou. Mnoho sladkostí pak láká akorát mravence a myšky do stanu a spacáku 😊

Táborový program

Bude do posledního dne zahalen tajemstvím. Pro ty, co neví co si od toho představovat můžu jen říct, že zažijete spoustu legrace a velké dobrodružství. Nebudou chybět tradiční skautské sliby, táboráky, noční hlídky, spousta adrenalinových her (i nočních), výlet do okolí a mnoho dalšího.

PŘIHLÁŠENÍ – přesnější pokyny v dokumentu – přihláška a anamnéza

• Dítě lze závazně přihlásit nejpozději do 18.6. přihlášku odevzdat elektronicky/osobně
  • Platbu provést na účet nejpozději do 20.6.2023

Účastník tábora musí odevzdat